3.-4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST KALIŠTĚ (exc. SENOŽATY a VOJSLAVICE)

Tel. 731 128 641;
Web. https://farnost-kaliste.webnode.cz/

Vážení a milí farníci,

aktuality a nabídku duchovních programů sledujte na vývěskách v kostele a na farním a diecézním webu (odkazy výše). Stránky Hnutí pro život ČRa Aliance pro rodinu najdete v sekci Odkazy.

DOVOLENÁ – ve dnech 15. - 22. dubna ve skutečně závažných případech volejte: R.D. Hroznata Pavel Adamec OPraem., mobil 607 755 426.

O 4. neděli velikonoční bude mše sv. v našich farnostech jen ve Vojslavicích (sobota 20. dubna od 18 hod., v Senožatech a Kalištích nebude. Bohoslužby v blízkém okolí jsou uvedeny v pořadu bohoslužeb. Děkujeme za pochopení.

KALIŠTĚ – mše sv. pro děti a mládežneděle 28. dubna od 11 hod. Liturgii doprovodí farní schola.

DIECÉZNÍ STOLNÍ KALENDÁŘ 2025 – arch naleznete vzadu v kostele, téma: 360 let trvání královéhradecké diecéze; cena 89 Kč. Objednávejte do konce dubna.

VÝSTAV A ADORACE NEJSVĚTĚJŠÍ SVÁTOSTI OLTÁŘNÍ – Senožaty a Vojslavice střídavě v sobotu a neděli, Kaliště v neděli na závěr mše sv.

SPOLEČNÁ MODLITBA RŮŽENCE – ve všední den přede mší sv. v 17.30 hod.

*Děkujeme všem vám, kdo v našich farnostech nezištně zastáváte různé práce a služby, za hudební doprovod, úklid a výzdobu kostelů.

*Všem, kdo oslavíte v tento čas svátek či narozeniny, přejeme jen to dobré - stálé zdraví duše, srdce i těla a hojné Boží milosti.

Zůstaňme spojeni v pokojné a důvěryplné modlitbě!

Požehnaný čas velikonoční Vám přeje a žehná

P. Jindřich Tluka