2. NEDĚLE POSTNÍ

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST KALIŠTĚ (exc. SENOŽATY a VOJSLAVICE)

Tel. 731 128 641;
Web. https://farnost-kaliste.webnode.cz/

Vážení a milí farníci,

aktuality a nabídku duchovních programů sledujte na vývěskách v kostele a na farním a diecézním webu (odkazy výše). Stránky Hnutí pro život ČRa Aliance pro rodinu najdete v sekci Odkazy.

SVATOPETRSKÝ HALÉŘ – sbírka je vyhlášena na tuto neděli, 25. února 2024.

Pobožnost KŘÍŽOVÉ CESTY – středa, čtvrtek a pátek přede mší sv.

SENOŽATY – FARNÍ RADA – setkání ve středu 28. února po mši sv. na faře.

1. PÁTEK V MĚSÍCI – příležitost ke svátosti smíření vždy přede mší sv., po domluvě i jindy.

VÝSTAV A ADORACE NEJSVĚTĚJŠÍ SVÁTOSTI OLTÁŘNÍ – Senožaty a Vojslavice střídavě v sobotu, Kaliště v neděli na závěr mše sv.

DIECÉZNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽE se uskuteční v sobotu 23. března 2024 v Hradci Králové; více na farním a diecézním webu.

SPOLEČNÁ MODLITBA RŮŽENCE – v zimním čase společně možno v 8 hodin ráno nebo večer z našich domovů.

*Děkujeme všem vám, kdo v našich farnostech nezištně zastáváte různé práce a služby, za hudební doprovod, úklid a postní výzdobu kostelů.

*Všem, kdo oslavíte v tento čas svátek či narozeniny, přejeme jen to dobré - stálé zdraví duše, srdce i těla a hojné Boží milosti.

Zůstaňme spojeni v pokojné a důvěryplné modlitbě!

Usebraný čas svatopostní přeje a žehná

P. Jindřich Tluka